PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585826}

Bunny Drop

Usagi Drop
7,5 478
ocen
7,5 10 1 478
Usagi Drop
powrót do forum filmu Usagi Drop

Mangi nie czytałem, ale anime śmiem twierdzić że jest najlepsze z całego lipcowego rzutu. Ciekawe czy wersja live action temu dorówna.

ocenił(a) film na 8
gagarin77

czytam mangę i jestem na bieżąco, anime też oglądam jak mam wolna chwile, więc jestem ciekawa filmu. Manga hmm jest ciekawa i zaskakuje, a anime jest dość wiernym odzwierciedleniem praktycznie 3 pierwsze odcinki były prawie identycznie jak pierwowzór. Więc naprawdę nie mogę się doczekać filmu :)

meggi_sonne

Manga jest po prostu świetna, anime jeszcze nie widziałem ale poczekam aż wypuszczą całą serie. a co to filmu, jestem ciekaw czy i kiedy będziemy go mogli obejrzeć w Polsce.

użytkownik usunięty
hiszpan04

Od razu mogę odpowiedzieć Nope. Tak samo jak Fatal frame mieli puścić w polsce a nie puścili , ale i tak można po japońsku oglądać na yt , więc jeżeli ktoś wrzuci na jutuba , to się obejrzy. A tak to tylko szukanie po necie a jak nie będzie nawet w necie to pocałujemy klamkę.

ocenił(a) film na 8

ja widziałam i powiem szczerze, że jestem zachwycona. nie ma co liczyć na pojawienie się tej ekranizacji w Polsce ale aktualnie strona dramacrazy oferuje obejrzenie tego filmu z angielskimi subami, podejrzewam że Polska strona love-drama również doda tę pozycję do swojej listy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones