PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585826}

Bunny Drop

Usagi Drop
7,5 478
ocen
7,5 10 1 478
Usagi Drop
powrót do forum filmu Usagi Drop

6/10

ocenił(a) film na 5

Film napewno z przesłaniem... i to nie banalnym... dobra historia... Jednak samo wykonanie średnie... film niekiedy się dłuży... niekiedy przynudza... Chyba tylko ze względu na wcześniej wspomniane przesłanie dałem ocenę taką jak w temacie a nie o stopień niższą... Ani nie polecam ani nie odradzam...

reptile2006

Całkowicie się NIE ZGADZAM, film jest fantastyczny, tak jak napisałeś z przesłaniem. Historia o człowieku, który podejmuje się tak trudnego wyzwania jakim jest opieka nad dzieckiem, cały proces jaki przy tym zachodzi, to naprawdę warto polecić. Gra aktorska jest na najwyższym poziomie, więc nie rozumiem gdzie Cię ten film nudził? albo co rozumiesz pod pojęciem "średnie wykonanie"? Jak dla mnie film bomba pokazujący nie Japończyków jako poważnych i zapatrzonych w siebie, ale jako ciepłych i kochających ludzi. Ja się i uśmiałam i popłakałam zarazem :) polecam!

ocenił(a) film na 8
ilciaa87

To chyba zależy od osoby oglądającej. Niektórych takie filmy jak "Usagi drop" nudzą, bo wolą "pościgi i wybuchy" albo inne niezwykłości oraz.... Sama nie wiem. Mi akurat film bardzo przypadł do gustu, bo nie jestem miłośniczką burzliwej akcji (chociaż zdarzyło mi się obejrzeć produkcje), a sama historia bardzo mnie zaciekawiła. Byłam także ciekawa jak motyw z mangi oraz anime o tym samym tytule przedstawią w wersji aktorskiej. Nie zawiodłam się na tym filmie, chociaż w anime (mangi nie czytałam), jest więcej wydarzeń z życia Daikichiego i Rin, bo anime w sumie trwa dłużej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones