PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855136}

Skorek i czarownica

Āya to Majo
5,1 483
oceny
5,1 10 1 483
Skorek i czarownica
powrót do forum filmu Skorek i czarownica
Solaris_fw

Miyazaki pracuje od kilku lat nad nowym filmem, adaptacją How Do You Live?" Yoshino Genzaburo.

dansty

Dzięki wielkie , już dawno sobie odpuściłem Ghibli a tu taka nowina ,w końcu.......ale z tego co się dowiaduję Dziadek Hayao skrywa o co tak naprawdę będzie chodzić w nowej animacji ,jedynie jest wzmianka o adaptacji mangi z lat podajże 30tych.Zobaczymy co jeszcze potrafią,byle by się nie ośmieszyli...

Solaris_fw

Miyazaki to wyreżyserował. Tylko nie legendarny Hayao, lecz jego synek.

DziurawaMarysia

Wiem i dlatego nad tym ubolewam bo wychowałem się na tych genialnych animacjach z Azji.Mononoke do dzisiaj sobie puszczam najlepsze dla mnie fragmenty. Bardzo dojrzała produkcja i mroczna momentami.Chociaż jego syn coś tam potrafi bo zrobił w miarę dobre Makowe Wzgórze.

Solaris_fw

Zgadzam się. Dla mnie "Makowe wgórze" tez było fajne.

Solaris_fw

A mój ulubiony film Hayao Miyazakiego to "Podniebna poczta Kiki".

DziurawaMarysia

Jak pisze że bez Miazakiego Ghibli nie istnieje to każdy kumaty wie że chodzi o dziadka - założyciela a nie o synka-takiego sobie animatorka. Nie musisz mi pisać kto co reżyseruję i mnie poprawiać bo znam ich wszystkie animacje na pamięć.

Solaris_fw

Nie musisz się tak pieklić. Serio nie wyczułeś tej ironii w mojej wypowiedzi?

Solaris_fw

to Miyazaki reżyserował tą animację...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones