PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283651}
6,9 15 107
ocen
6,9 10 1 15107
6,6 5
ocen krytyków
Opowieści z Ziemiomorza
powrót do forum filmu Opowieści z Ziemiomorza

Niestety to co zrobili w tej animacji z książkowym pierwowzorem to jakaś masakra... właściwie pozostawiono tylko imiona głównych bohaterów a reszta to czysta samowolka. Oczekiwałem czegoś innego. Sama animacja jakoś nie rzuciła mnie na kolana ale też nie była zła. Film jest niespójny właściwie to zbiór obrazów nie do końca pasujących do siebie tak więc duże rozczarowanie:( 3\10

ocenił(a) film na 6
Gerald_zwany_Geraltem

Ale był mojżesz na koniu człowieku tego na co dzień nie widujesz. I wiadomo na czym się Władca Pierścieni wzorował
(scena z Gandalfem)! i Nawet postać o nazwie zając i jakiś tranzwyscyta który wyglądał na kobiete a wszyscy mówili do niej panie.

A poważnie nuda nuda (0 akcji) tylko niekiedy fajnie wygląda i oczywiście fajny klimat miasta ale to zamało 6/10

ocenił(a) film na 7
SaoSin

A kolega wyżej, to był chyba na tym samym maratonie, co ja? :) Jak tak, to pozdrawiam.

A mi się nawet podobało, trochę braków w fabule, ale da się oglądać, a nawet nieźle bawić. Ale to dla mnie, a ja mam niewielkie wymagania. :D

ocenił(a) film na 6
Ve_eR

No jak w Gdyni to tak takie refleksje z najwyższego rzędu leciały :P

ocenił(a) film na 7
SaoSin

Ja byłam na Warszawskim, ale w sumie jedno i to samo. ;)

użytkownik usunięty
Ve_eR

Ja też mam niewielkie wymagania. ^^

Ale rozumiem rozżalenie Geralda - mnie z kolei zbulwersowała filmowa profanacja "Władcy Pierścieni"...
Jak się jest fanem czegoś, to nie poradzisz i ciężko zaakceptować "prowizorę".

ocenił(a) film na 9
Gerald_zwany_Geraltem

W studiu Ghibli ogólnie bardzo swobodnie traktuje się książkowe pierwowzory, nawet gdy ich autorem jest reżyser ("Szkarłatny pilot").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones