PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283651}
6,9 15 109
ocen
6,9 10 1 15109
6,6 5
ocen krytyków
Opowieści z Ziemiomorza
powrót do forum filmu Opowieści z Ziemiomorza

Gdzie na terenie śląska (najlepiej katowice, gliwice zabrze i te rejony) można obejrzeć? Bo szukałam i wszędzie pisze że nie puszczają a ja czekam na niego odkąd pojawiła się data polskiej premiery! Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje

Aneczka

Na razie film grany jest w pięciu miejscowościach:

- Kraków: kino ARS, kino Pod Baranami
- Łódź: Cinema City Manufaktura
- Poznań: Cinema City Kinepolis
- Warszawa: Cinema City Arkadia, Cinema City Galeria Mokotów, Multikino, Kinoteka
- Wrocław: kino Helios

Dopiero później trafi w inne rejony. W tym na 100% w Katowicach i Zabrzu.

Manni

Manni, a kiedy będzie w Szczecinie ????? pzdr.

Aneczka

W chwili obecnej na Śląsku grają go tylko w Rybniku. Będzie leciał do trzynastego czerwca, później kopia pójdzie do kolejnego miasta, ale jeszcze nie wiadomo, jakiego. Grają go o osiemnastej i dwudziestej, na sto procent dostaniesz bilet ? właśnie wróciłem z seansu, na którym były, łącznie ze mną, aż cztery osoby. Na ten o dwudziestej przyszły dwie.

Pottero

Listę wszystkich miast, w których go teraz grają, znajdziesz tutaj: http://anime.com.pl/%E2%80%9EOpowiesci_z_Ziemiomorza%E2%80%9D_w_kolejnych_miasta ch,news,read,3017.html Dystrybutor wypuścił film jedynie w dziewięciu kopiach.

ocenił(a) film na 3
Pottero

Chciałem dzisiaj obejrzeć ten film. Niestety na seans o 20.15 byłem jedynym potencjalnym widzem i nie grali. Na 18-tą było dziewięć osób; żałuję, że nie wybrałem się wcześniej. W poniedziałek radziła mi nie przychodzić. Jak będę miał pecha to do środy może się nie zebrać wymagane minimum - 5 widzów.

Aneczka

dzięki, Pottero-kun. jeśli chodzi o Szczecin, to w Pionierze ma być od 22 czerwca do bodajże 28 czerwca. stary dobry Pionier :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones