PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283651}
6,9 15 109
ocen
6,9 10 1 15109
6,6 5
ocen krytyków
Opowieści z Ziemiomorza
powrót do forum filmu Opowieści z Ziemiomorza

Akcja porywa jak struganie patyka, cerowanie skarpet albo oranie w polu.

W szczególnoście brak JAKIEGOKOLWIEK poczucie humoru. TOTALNY brak humoru połączony z brakiem akcji (bardzo powolną akcją ) na serio potrafi męczyć, chyba że ktoś ma siłę na oglądanie kołysanki lub jest hardkorowym flegmatykiem.

Charakterystyka głównego bohatera:
Ciapowata ciapa zrezygnowana, cech szczególnych brak. Adekwatnym określeniem byłoby tu wulgarno-pieszczotliwe słowo "piz****ka".

Filozofia:
Oczywiście wschodnia, jing i jang równowaga została zaburzona..

Smoki:
SMMMMOOOOOKIIIIiiii !!!... Są smoki ale tylko dwa razy: na poczatku i na końcu.

Animacja i sceneria:
Coś jak.. Lipa połączona z minimalizmem, sterylnością brakiem szczegółów.. ogólna nuda. Do SMOKÓW tylko ktoś się przyłożył.. chyba..

Muzyka:
Kołysanka lub coś pomiędzy romansem a filmem natonal geographic?


Podsumowanie:
PLUSY:
-w sumie trochę ciekawiło mnie co będzie dalej.. Myślałem że jak na taką ilośc patosu to zakończenie będzie troche bardziej wyrafinowane...ogólnie umiarkowany zawód.
-Smoki są
- czary niby też

MINUSY:
-brak humoru
-brak akcji
-brak brudu rzeczywistości, odcieni szarości - wszystko jest albo czarne albo białe
-brak fajnych czarów, spektakularnych
-za mało smoków
-główny bohater niedo@@#@!$%, w sumie ta Terru też ale ona przynajmniej nie jest głowną bohaterka... no i to kobieta, mogła mieć miesiączkę albo coś..

Ocena:
5/10
Chyba te 5 to za to że to w kategorii anime.. i ktoś się musiałdużo narysować

użytkownik usunięty
smokzbok

Nawet nie mam zamiaru tego czytać, ale moją uwagę zwróciło zdanie 'brak fajnych czarów, spektakularnych' i na tym zakończmy naszą jeszcze nie zaczętą dyskusję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones